Skip directly to content

Km

711

mfh living with haemophilia

Facebook
Instagram
#кмгемо
 
 

Життя з гемофілією

Гемофілія – це хвороба, яка супроводжує людину протягом всього її життя,
проте при належному лікуванні та відповідному догляді за собою більшість людей з гемофілією можуть вести активний спосіб життя.

Основну роль в лікуванні гемофілії відіграє замісна терапія факторами згортання крові. Завжди приймайте активну участь у лікуванні, не бійтеся задавити лікарю питання про гемофілію і Ваше лікування. Ви також можете скористатися книгами, журналами та Інтернет-ресурсами, щоб дізнатися більше про гемофілію і отримати найсучаснішу інформацію про нові медичні розробки і варіанти терапії. Отримайте якомога більше інформації про Вашу хворобу. Життя з гемофілією може бути складним випробуванням, але більша обізнаність про гемофілію та підходи до її лікування нададуть Вам можливість краще контролювати Ваш стан і Ваше життя.

Ведення активного способу життя також відіграє важливу роль в лікуванні гемофілії. Підтримка фізичної форми та здоров’я суглобів і м’язів – є одними з найважливіших Ваших завдань.

Замісна терапія факторами згортання крові може зупиняти і навіть запобігати кровотечам, але вона не може відновлювати функції суглобі та м’язів після кровотечі. Регулярні фізичні вправи допоможуть захистити суглоби шляхом збільшення розміру та сили м’язів і зміцнення тканин навколо суглобів, що дозволяє їм краще справлятися із щоденними стресами та навантаженнями.

Сильніші м’язи надають кращу підтримку суглобам, а це, в свою чергу, може знижувати ризик кровотечі. Фізичні вправи також важливі для підтримки Вашого здоров’я, хорошої фізичної форми і самооцінки.

Однак важливо, щоб будь-яка фізична активність не спричиняла кровотечі або не загострювала попередні проблеми чи травми. Це означає, що Вам потрібно визначити, яка активність підходить саме Вам. Лікарі зможуть надати Вам фахову консультацію з цього питання.

Alex Dowsett

Алекс Даусетт – один з найталановитіших британських велогонщиків, який виступає на світовому рівні за професійну команду Movistar. Алекс має тяжку форму гемофілії, але не зважаючи на це, він досяг значного успіху в кар’єрі велогонщика.

Вигравши золоту медаль в індивідуальній гонці з роздільним стартом, Алекс став Чемпіоном Ігор Співдружності у 2014 році, а також досяг успіху у найбільших європейських гонках з роздільним стартом, включаючи Джиро д’Італія у 2013 році, де він обійшов Бредлі Уіггінса. У 2015 року він встановив світовий рекорд, подолавши найдовшу дистанцію за одну годину на велодромі у Манчестері (Великобританія).

Алекса захоплює кампанія «Кілометри для гемофілії: твоє особисте досягнення!». Його тривале зобов’язання підтримувати людей з гемофілію поширюється на його співпрацю з кількома благодійними фондами, що опікуються проблемами гемофілії у Великобританії.

Його величезний успіх у велогонках був і залишається натхненням для усіх людей з гемофілією. Тривала пропаганда спорту і фізичних вправ Алексом, його вказівки для молодих людей, надихають та дають надію пацієнтам з гемофілією та їх рідним.

Алекс є прикладом для людей з гемофілію у всьому світі. Він надихає і продовжуватиме надихати їх на досягнення особистого найкращого результату будь-яким доступним для них способом.

WUKREF2616010