Контакти
HomeНаші новиниСоціальна відповідальність та громадський обов’язок пфайзер україна в умовах ві...Соціальна відповідальність та громадський обов’язок Пфайзер Україна в умовах військової агресії рф проти України

Вже місяць як Україна тримає оборону. Місяць - чимало українців живуть у підвалах, на підземних парковках і у метро, але кожен вважає своїм обов'язком робити все, що від нього залежить аби наблизити якомога швидше нашу перемогу.  
Компанія Пфайзер у цих складних умовах намагається надати всебічну підтримку не тільки своїм співробітникам в Україні, а й підтримку пацієнтам та активно донує ліки, які зараз є на вагу золота для пацієнтів. 
Так зусиллями колег компанії Пфайзер було організовано та доставлено гуманітарної допомоги у вигляді лікарських засобів (ЛЗ) на загальну суму 4 млн. доларів США. Це антибактеріальні, кровоспинні засоби, які зараз критично необхідні у військових шпиталях та лікарнях, що приймають поранених. Ми також розуміємо, що з приходом війни в наш дім, пацієнти, які страждають на хронічні захворювання потребують підтримки. З метою попередження зупинення терапії, яку проходять пацієнти, окрім лікарських засобів першої необхідності ми надали безкоштовно лікарські засоби для пацієнтів, що страждають на онкологічні та орфанні захворювання.  
Ми працюємо над можливістю отримання гуманітарної допомоги ЛЗ від колег Пфайзер з-за кордону, узгоджуючи логістичні механізми.   
Ми продовжуємо отримувати запити щодо донаціі наших ліків та обговорюємо всі можливі шляхи вирішення.

PP-UNP-UKR-0003
Про нас Hаші новини Відповідальність Наукова діяльністьПолітика конфіденційності та cookiesУмови користування сайтомКонтакти Pfizer.comHealthcare ProfessionalsBusiness to businessNews and mediaInvestorsSitemap © Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2022). PP-UNP-UKR-0013