• Кар’єра

  • Healthcare Professionals

  • Business To Business

  • Change Region

  • Sitemap

  • Contact Us

  • Terms of Use

  • Privacy Policy

  HOT TOPIC Placeholder

   УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ 

  УМОВИ КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ 

  Ласкаво просимо на веб-сайт компанії «Пфайзер» (Pfizer) в Україні. Відвідуючи або використовуючи наш веб-сайт, Ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли та погоджуєтесь з цими УМОВАМИ КОРИСТУВАННЯ. У випадку, якщо Ви не погоджуєтесь з УМОВАМИ КОРИСТУВАННЯ, просимо Вас не використовувати наш веб-сайт.  Компанія «Пфайзер» (Pfizer) в Україні  може вносити зміни до УМОВ КОРИСТУВАННЯ, що набувають  чинності з моменту їх розміщення на нашому веб-сайті. Просимо Вас періодично переглядати  УМОВИ КОРИСТУВАННЯ на випадок внесення таких змін.

  1. КОРИСТУВАННЯ ВЕБ-САЙТОМ

  Ваш доступ до веб-сайту та використання інформації, що міститься на ньому, регулюється цими УМОВАМИ КОРИСТУВАННЯ та законодавством України. Ви погоджуєтесь діяти в межах закону впродовж всього часу, коли Ви відвідуєте веб-сайт, та не здійснювати дії, що пошкоджують, перешкоджають, порушують, переривають або унеможливлюють його функціонування, або заважають іншим відвідувачам використовувати наш веб-сайт.

  2. ЗМІСТ

  Ви погоджуєтесь, що використання нашого веб-сайту відбувається на Ваш власний страх і ризик. Компанія «Пфайзер» (Pfizer) може у будь-який час та на власний розсуд додавати, змінювати або вилучати матеріали з цього веб-сайту. Наша компанія вживає всіх можливих заходів, щоб надавати на цьому веб-сайті достовірну та актуальну інформацію, але не дає жодних гарантій, зобов‘язань та не робить заяв будь-якого змісту щодо її достовірності, актуальності, якості, повноти або відповідності певній меті. Компанія «Пфайзер» (Pfizer) відмовляється надавати будь-які гарантії, що виражені у явній формі, або у формі домислів, до тієї міри, як це дозволено законодавством. Ні компанія «Пфайзер» (Pfizer),  ні її філіали та представництва, ні будь-які інші сторони, залучені до створення, розробки або відображення цього веб-сайту, не відповідають за втрати, шкоду або витрати будь-якого характеру в усіх ситуаціях, які можуть виникнути внаслідок користування інформацією, яка міститься на цьому веб-сайті, внаслідок доступу, використання або неможливості використання цього веб-сайту, або внаслідок будь-яких помилок або неповноти його змісту. Це обмеження також стосується будь-яких втрат, шкоди або витрат, пов‘язаних з будь-якими вірусами, які можуть інфікувати Ваш комп‘ютер, програмне забезпечення або дані під час користування веб-сайтом.

   
  3. КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
   

  Компанія «Пфайзер» (Pfizer) поважає приватність користувачів цього веб-сайту. Зверніться, будь ласка, до нашої ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, яка роз‘яснює права користувачів і підстави, на яких ми можемо використовувати будь-яку персональну інформацію, що була розкрита Вами протягом відвідування або використання нашого веб-сайту (у тому числі файлів “cookies”).

  4. ВЕБ-САЙТИ ТРЕТІХ СТОРІН ТА ПОСИЛАННЯ
   

  Цей веб-сайт може містити посилання на веб-сайти, що підтримуються третіми сторонами, які компанія «Пфайзер» (Pfizer) не контролює. Такі посилання надаються лише для зручності. Доступ до цього сайту також може здійснюватися через посилання третіх сторін, які компанія «Пфайзер» (Pfizer) в Україні не контролює. Компанія «Пфайзер» (Pfizer) не дає жодних гарантій, не бере на себе жодних зобов‘язань та не робить заяв будь-якого змісту щодо достовірності, актуальності, якості або повноти будь-якої інформації, що міститься на таких веб-сайтах, і не несе жодної відповідальності  за будь-які втрати, шкоду та витрати, які виникають внаслідок користування такою інформацією. Посилання на третю сторону не означає її схвалення або рекомендацію компанією «Пфайзер» (Pfizer) .

   
  5. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
   

  Компанія «Пфайзер» (Pfizer) в Україні володіє правами інтелектуальної власності, патентами, правами на бази даних, торговими марками, правами на дизайн, ноу-хау і конфіденційною інформацією (незалежно від того, зареєстровані вони чи ні), а також всіма іншими правами інтелектуальної власності, які відносяться до цього веб-сайту та його змісту. Зміст цього веб-сайту можна копіювати лише для некомерційного індивідуального використання з урахуванням усіх прав інтелектуальної власності, згідно з якими ця інформація не може копіюватись, відтворюватись або розповсюджуватись іншим чином. За винятком дозволеного вище, ви не можете копіювати, відображувати, завантажувати, розповсюджувати, модифікувати, відтворювати, публікувати або передавати будь-яку інформацію, тексти або документи, які містяться на цьому веб-сайті, або будь-яку частину цих матеріалів за допомогою електронних носіїв, друкованих копій, або через створення похідних матеріалів без чіткої на те письмової згоди компанії «Пфайзер» (Pfizer) . Окрім того, назва і логотип компанії «Пфайзер» (Pfizer) є зареєстрованими торговими марками, які не можна використовувати без письмового на те дозволу. Неналежне використання торгових марок компанії «Пфайзер» (Pfizer) або будь-яких матеріалів цього веб-сайту забороняється, оскільки це порушує законодавство про інтелектуальну власність, про охорону прав на знаки для товарів  і послуг (торговельних марок) та/або інші закони України. Зверніть увагу, що компанія «Пфайзер» (Pfizer) активно і принципово захищає свої права інтелектуальної власності, використовуючи законодавство повною мірою.

   
  6. ЗАКОНИ УКРАЇНИ
   

  Цей веб-сайт та його зміст відповідають законам України. Не дивлячись на те, що доступ до інформації можуть мати користувачі за межами України, інформація на веб-сайті призначена для користування лише людьми, що проживають в Україні. Інші країни можуть мати закони, нормативні вимоги та медичні практики, які відрізняються від тих, що існують в Україні. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ і Ваше користування веб-сайтом регулюються та підлягають тлумаченню відповідно до законів України. Суди України мають виключну юрисдикцію у вирішенні будь-яких суперечок, які виникають у зв‘язку з цим веб-сайтом.

  7. РІЗНЕ
   

  У випадках, якщо будь-які пункти УМОВ КОРИСТУВАННЯ визнаються незаконними, недійсними або такими, що не підлягають примусовому виконанню, вони анулюються та вилучаються, не впливаючи на дію решти пунктів.

  про-насЩО Є СТАНДАРТОМ КОМПАНІЇ «ПФАЙЗЕР» (PFIZER)?НАША ІСТОРІЯНАШІ ЦІННОСТІ, АМБІЦІЇ, КОМПЕТЕНЦІЇ ТА ІДЕЇНОВІ ПІДХОДИ ДО ЛІКУВАННЯ КАРДІОЛОГІЧНИХ ТА МЕТАБОЛІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬновиниРОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇКИДАЄМО КУРИТИ: ВИЗНАЧАЄМО ТРИГЕРИ (ПОДРАЗНИКИ, ЩО СПОНУКАЮТЬ НАС ДО КУРІННЯ) ТА БОРЕМОСЯ З НИМИЩО ТАКЕ МИГОТЛИВА АРИТМІЯ?PFIZER ТА BIONTECH ДОСЯГЛИ УСПІХУ В РОЗРОБЦІ ВАКЦИНИ-КАНДИДАТА ПРОТИ COVID-19ПРОГРАМА "ЗАРАДИ ЖИТТЯ"відповідальністьБЕЗПЕКА ПАЦІЄНТІВКОНТРОЛЬ БЕЗПЕКИПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОБІЧНІ ЕФЕКТИНАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬНАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬЦІННІСТЬ СТАТИНІВ