Skip directly to content

ЩО Є СТАНДАРТОМ КОМПАНІЇ «ПФАЙЗЕР» (PFIZER)?

Протягом 165 років компанія «Пфайзер» (Pfizer) стала визнаним світовим лідером у розробці ефективних високоякісних лікарських засобів та вакцин. Наша компанія відома глибоким розумінням міжнародних ринків, безумовним виконанням усіх регуляторних вимог та  дотриманням найвищих стандартів етичної промоції.  

Довіра до нас ґрунтується на історії компанії, яка у своїй діяльності завжди керується наступними принципами:

Якість

Компанія «Пфайзер» (Pfizer) та її партнери, що залучені до виробництва та постачання лікарських засобів та вакцин, дотримуються найвищих стандартів якості. Наша компанія інвестує значні ресурси у розвиток персоналу з метою формування культури добропорядності.  Також ми інвестуємо у вдосконалення процесів та технологій, що  гарантують якість, на яку очікують пацієнти та фахівці охорони здоров’я. Для забезпечення високого рівня якості лікарських засобів та вакцин, у міжнародній співпраці компанія «Пфайзер» (Pfizer) прагне до співробітництва з партнерами, які постійно вдосконалюються та запроваджують інноваційні підходи до ведення бізнесу.

Безпека

Безпека лікарських засобів та вакцин компанії «Пфайзер» (Pfizer) ретельно контролюється від початку виробництва до моменту, коли вони потрапляють на аптечні полиці. Спеціальні заходи безпеки спрямовуються на виявлення та попередження підробок. Такі заходи включають контроль виробничих процесів (та, за необхідності, розслідування при порушенні дотримання стандартів), пакування та постачання. Продаж наших лікарських засобів здійснюється виключно дистриб’юторами, які належним чином авторизовані та ліцензовані діяти на відповідній території , а використання захищеної упаковки зі спеціальним друком (маркуванням)  допомагає виявляти підробки.

Надійність

Ретельно налагоджена міжнародна співпраця забезпечує своєчасну доставку лікарських засобів і вакцин компанії «Пфайзер» (Pfizer) у місце призначення пацієнтам, які їх потребують. Наша компанія завжди інвестує у вдосконалення механізмів і процесів, що допомагають передбачати попит та постачати нашу продукцію вчасно. Постійні заходи із модернізації спрямовані на вирішення потенційних проблем ще до того, як вони можуть виникнути.

Медична інформація

Експерти компанії «Пфайзер» (Pfizer) ― науковці-дослідники та медичні фахівці ― працюють у  121 країні світу від Північної та Південної Америки до країн Європи, Азії та Близького Сходу. Їхня місія ― вчасно надавати кваліфіковані відповіді на запити стосовно наших лікарських засобів та вакцин.

Інновації

Ми прагнемо до вдосконалення стратегічних інновацій, залучаючи до співпраці найкращих спеціалістів та забезпечуючи найвищу продуктивність досліджень. Сьогодні компанія «Пфайзер» (Pfizer) завдяки наявності власних науково-дослідницьких лабораторій володіє та напрацьовує унікальні технології та відповідні глибокі знання щодо боротьби з різними типами захворюваннь. Ми постійно шукаємо та створюємо інноваційні рішення, спрямовані на підвищення якості життя пацієнтів.