Skip directly to content

Новини за квітень

Новини за квітень

14 квітня, в Дніпрі, міжрегіональна конференція зібрала понад 60 учасників різних спеціальностей, які опікуються питаннями гемофілії. В рамках конференції доповідачі у тому числі обговорювали переваги терапії рекомбінантними лікарськими засобами.

22 квітня у Львові пройшла перша в історії нашої компанії в Україні міжнародна Нарада Експертів з питань діагностики та лікування гемофілії за участю польських експертів: «Замісна терапія у пацієнтів з гемофілією. Досвід Польщі та України». 10 провідних фахівців з двох країн поділились досвідом діагностики, лікування, вибору препаратів фактору зсідання крові, ускладнень гемофілії та їх лікування і профілактичного лікування дорослих пацієнтів з гемофілією. За результатами Наради Експертів була затверджена резолюція та готуються декілька наукових публікацій, які ставлять собі за мету сприяти вдосконаленню надання медичної допомоги хворим на гемофілію в Україні та Польщі.

18 – 19 квітня пройшла VII конференція Української Асоціації фахівців з серцевої недостатності «Імплементація оновлених Європейських стандартів з діагностики та лікування серцевої недостатності в Україні: науково-практичні аспекти». Питання, що розглядались: основні стандарти лікування ХСН, діуретична терапія декомпенсованих та амбулаторних хворих: «підводні камені» та шляхи їх подолання, пацієнт з некоронарогенною ХСН: сучасний погляд на діагностику та лікування, погляд у майбутнє: інноваційні стратегії.

19-21 квітня було проведено XVI Київський курс з коронарних реваскуляризацій, в рамках якого були представлені основні досягнення ініціативи Sten4Life, відбулися виступи провідних фахівців кардіологів, котрі представили професійній спільноті конкретні випадки.

News Date: 
17 Травень 2017