Skip directly to content

Колектив компанії Pfizer в Україні відсвяткував глобальний день культури нашої компанії OWN IT! DAY (2015)

В рамках проведення глобального дня нашої культури OWN IT! у київському офісі компанії Pfizer і у 4-х регіонах країни всі колеги змогли долучитись до тематичних заходів, присвячених «Різноманітності та залученню», - головній темі цьогорічних урочистостей.

Ми заслухали виступи керівництва компанії та взяли активну участь у практичних заняттях присвячених нашій спільній корпоративній культурі, адже культура OWN IT! є втіленням мужності, необхідної для того, щоб розробити і впровадити нові ідеї, готовності до самостійних дій та відкритої, цілеспрямованої комунікації. Ми також обговорили питання, пов‘язані з реалізацією елементів культури OWN IT! у нашому колективі, а саме:  як культура відкритої дискусії сприяє творчості, ефективності та генеруванню нових ідей, і чому саме різноманітність та залучення є важливими для нашого спільного успіху.

З метою відзначення високого рівня культурної різноманітності у нашій глобальній компанії та в київському офісі компанії Pfizer, зокрема, ми  частували один одного власноруч приготованими улюбленими традиційними стравами різних народів світу.
 

News Date: 
26 Бер 2015