Skip directly to content

Новини за листопад

8 листопада в Україні з’явився освітній сайт для пацієнтів та медичних фахівців «Без болю» http://bez-boli.com.ua. Сайт дозволяє пацієнтам України дізнатися більше про біль, його види та про лікарів, до яких потрібно звернутись при виникненні болю. Сайт інтерактивний та містить відео матеріали.

23 листопада у шести містах України: Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Запоріжжі нашою компанією було проведено телеміст «Фокус на пацієнта в терапії депресії», де взяли участь більше 430 лікарів-психіатрів. З доповідями виступили ведучі науковці України, а також керівник психіатричного підрозділу Центру охорони здоров’я провінції Альберта (Канада). Усі доповідачі акцентували увагу лікарів на індивідуальному підході до лікування кожного пацієнта, враховуючи його потреби: попередню відповідь на терапію, супутню патологію, побічну дію та взаємодію лікарських засобів.

24 листопада з робочим візитом Україну відвідали Глобальний маркетинговий директор напрямку "Захворювання центральної нервової системи" та Регіональний медичний директор. Наші гості відвідали одну з психіатричних лікарень з метою розуміння потреб пацієнтів та визначення шляхів подальшої співпраці в галузі «Психіатрія».

News Date: 
30 Лис 2016