Skip directly to content

Заради життя

"Заради життя" - це програма підтримки пацієнтів, спрямована на поліпшення доступності до якісного лікування завдяки зниженню вартості лікарських препаратів, що беруть участь у програмі. Головна мета програми – допомагати людям почуватися краще і жити довше. Також програма покликана підвищити обізнаність пацієнтів щодо найбільш сучасних і прогресивних методів лікування хронічних захворювань  в таких терапевтичних напрямках, як кардіологія, неврологія, ендокринологія, ревматологія та чоловіче здоров’я.

Для отримання точної та актуальної інформації про перелік препаратів, які приймають участь у програмі, та розмір знижок, звертайтеся на гарячу лінію програми "Заради життя" 0-800-501-380 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних телефонів на території України). Час роботи гарячої лінії: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 19.00 години.

Ми надамо відповідь на Ваші запитання щодо програми, її цілей, аптек-учасниць, використання карток та на інші Ваші запитання.

З найкращими побажаннями,

 

Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві." в Україні та компанія МДМ.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Представництва "Пфайзер Експорт Бі.Ві." в Україні за адресою: 03038, м. Київ, вул. М. Амосова, 12, бізнес-центр "Горизонт Парк".  Тел. (044) 494-96-00