Skip directly to content

Новини за травень

Новини за травень

Щорічно, 5 травня відзначається Всесвітній день Легеневої гіпертензії. Це день, коли не тільки об'єднуються пацієнти з цим рідкісним і важким захворюванням, але і проводиться ряд заходів для поширення інформованості всіх людей щодо цієї проблеми в суспільстві. Громадська організація «Асоціація хворих на легеневу гіпертензію» виступила організатором проведення Дня Легеневої гіпертензії в Україні, а наша компанія з радістю підтримала цю ініціативу. Легене́ва гіперте́нзія— в найпростішому значенні, включає в себе будь-яке підвищення кров'яного тиску в легеневій артерії, що свідчить про наявність серйозних патологічних змін (захворювань) судин легень, що прогресує, або є наслідком підвищення тиску в лівих відділах серця.

17 травня Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (МОЗ України) провів Третю науково-практичну конференцію «Міждисциплінарні проблеми ревматології», яку ми підтримали у якості головного спонсора.

18-19 травня Асоціація аритмологів України провела VII науково-практичну конференцію, яку ми підтримали як генеральний спонсор. В рамках заходу, де брали участь понад 300 учасників, наша компанія провела секцію з міжнародною участю, де у живій дискусії обговорювалося питання “Чи всі НОАК одинакові?”

18-19 травня в Одесі асоціацією хірургів Одеської області була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мінімально-інвазивна хірургія органів малого тазу», а 23-25 травня в Одесі відбувся IV Міжнародний конгрес з гемостазіології, анестезіології та інтенсивної терапії “Black Sea Pearl”, Одеським науково-практичним товариством, що об‘єднує фахівців зазначених спеціальностей.

Напередодні VII Україно-Польського з’їзду кардіохірургів, який проходив 25-26 травня в м. Івано-Франківську, у Львові 24 травня на базі Львівської обласної клінічної лікарні було проведено круглий стіл на тему «Об’єднаний серцево-судинний захист». Захід відвідали більше 50 кардіологів та кардіохірургів західного регіону.

News Date: 
14 Чер 2017