Skip directly to content

ПРО НАС

Міцне здоров'я є життєво важливим для кожного з нас, і винайдення усталених підходів до вирішення найбільш актуальних проблем охорони здоров'я не може чекати. Саме тому, ми, в компанії Pfizer, зобов'язалися застосовувати науку і наші глобальні ресурси для поліпшення здоров'я і благополуччя на кожному етапі життя людини. Ми прагнемо надати доступ до клінічно ефективних і доступних лікарських засобів і пов'язаних з ними медичних послуг людям, які цього потребують.

Ми володіємо передовим портфелем лікарських засобів, які підтримують здоров'я і забезпечують профілактику, а також лікування і виліковування  широкого переліку хвороб;  наші перспективні наукові розробки можуть з часом кинути виклик деяким з найстрашніших захворювань нашого часу таким, як хвороба Альцгеймера і рак.

Для забезпечення нашої здатності продовжувати виконувати взяті на себе зобов'язання щодо пацієнтів, клієнтів і акціонерів, які покладаються на нас:  ми зосереджені на постійному вдосконаленні бізнесових процесів; на забезпеченні прозорості у всьому що ми робимо; і на постійному врахуванні позиції всіх людей, залучених до ухвалення рішень в галузі охорони здоров'я. В рамках партнерської співпраці зі всіма зацікавленими сторонами: від пацієнтів до надавачів медичних послуг, від органів управління охороною здоров‘я і урядів держав до неурядових організацій, наша мета полягає в тому, щоб люди всюди мали доступ до інноваційного лікування і якісної медичної допомоги.