Skip directly to content

ПРО НАС

У компанії «Пфайзер» (Pfizer) ми спрямовуємо передові наукові дослідження і технологічні ресурси на забезпечення ефективного лікування, яке значно поліпшить стан здоров’я людей та допоможе подовжити їхнє життя.

В Україні, як і в усьому світі, ми прагнемо бути взірцем якості, безпеки та користі у сфері розробки та виробництва лікарських засобів. Тому активно співпрацюємо з фахівцями сфери охорони здоров’я, громадами та органами, що формують відповідну державну політику.

У межах широкого спектру терапевтичних напрямів компанія «Пфайзер» (Pfizer) пропонує лікарські засоби та вакцини, які сприяють ефективному попередженню хвороб, поліпшенню стану здоров’я і самопочуття пацієнтів, та здатні рятувати життя. 

Історію в Україні компанія «Пфайзер» (Pfizer) почала ще в 1996 році, спрямувавши свою діяльність на обмін інформацією з медичною спільнотою про наші лікарські засоби і вакцини та проведення досліджень фармацевтичного ринку, для забезпечення доступу пацієнтів до наших інноваційних лікарських засобів..

Нині наша компанія є членом провідних бізнесових та індустріальних об’єднань України ― Американської торговельної палати, Європейської бізнес асоціації, Асоціації виробників інноваційних ліків (APRaD) та Американо-української ділової ради (USUBC).

НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
620X400