• Кар’єра

  • Healthcare Professionals

  • Business To Business

  • Change Region

  • Sitemap

  • Contact Us

  • Terms of Use

  • Privacy Policy

  HOT TOPIC Placeholder

  НАШЕ БАЧЕННЯ

   ПРО НАС

  ПРО НАС

  У компанії «Пфайзер» (Pfizer) ми спрямовуємо передові наукові дослідження і технологічні ресурси на забезпечення ефективного лікування, яке значно поліпшить стан здоров’я людей та допоможе подовжити їхнє життя.

  В Україні, як і в усьому світі, ми прагнемо бути взірцем якості, безпеки та користі у сфері розробки та виробництва лікарських засобів. Тому активно співпрацюємо з фахівцями сфери охорони здоров’я, громадами та органами, що формують відповідну державну політику.

  У межах широкого спектру терапевтичних напрямів компанія «Пфайзер» (Pfizer) пропонує лікарські засоби та вакцини, які сприяють ефективному попередженню хвороб, поліпшенню стану здоров’я і самопочуття пацієнтів, та здатні рятувати життя. 

  Історію в Україні компанія «Пфайзер» (Pfizer) почала ще в 1996 році, спрямувавши свою діяльність на обмін інформацією з медичною спільнотою про наші лікарські засоби і вакцини та проведення досліджень фармацевтичного ринку, для забезпечення доступу пацієнтів до наших інноваційних лікарських засобів..
  ​​​​​​​
  Нині наша компанія є членом провідних бізнесових та індустріальних об’єднань України ― Американської торговельної палати, Європейської бізнес асоціації, Асоціації виробників інноваційних ліків (APRaD) та Американо-української ділової ради (USUBC).

  НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

  Дізнайтесь більше

  НАШІ ЦІННОСТІ, АМБІЦІЇ, КОМПЕТЕНЦІЇ ТА ІДЕЇ

  Дізнайтесь більше
  про-насЩО Є СТАНДАРТОМ КОМПАНІЇ «ПФАЙЗЕР» (PFIZER)?НАША ІСТОРІЯНАШІ ЦІННОСТІ, АМБІЦІЇ, КОМПЕТЕНЦІЇ ТА ІДЕЇНОВІ ПІДХОДИ ДО ЛІКУВАННЯ КАРДІОЛОГІЧНИХ ТА МЕТАБОЛІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬновиниРОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇКИДАЄМО КУРИТИ: ВИЗНАЧАЄМО ТРИГЕРИ (ПОДРАЗНИКИ, ЩО СПОНУКАЮТЬ НАС ДО КУРІННЯ) ТА БОРЕМОСЯ З НИМИЩО ТАКЕ МИГОТЛИВА АРИТМІЯ?PFIZER ТА BIONTECH ДОСЯГЛИ УСПІХУ В РОЗРОБЦІ ВАКЦИНИ-КАНДИДАТА ПРОТИ COVID-19ПРОГРАМА "ЗАРАДИ ЖИТТЯ"відповідальністьБЕЗПЕКА ПАЦІЄНТІВКОНТРОЛЬ БЕЗПЕКИПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОБІЧНІ ЕФЕКТИНАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬНАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬЦІННІСТЬ СТАТИНІВ