Контакти
Наше баченняHomeПро нас

Про нас


У компанії «Пфайзер» (Pfizer) ми спрямовуємо передові наукові дослідження і технологічні ресурси на забезпечення ефективного лікування, яке значно поліпшить стан здоров’я людей та допоможе подовжити їхнє життя.

В Україні, як і в усьому світі, ми прагнемо бути взірцем якості, безпеки та користі у сфері розробки та виробництва лікарських засобів. Тому активно співпрацюємо з фахівцями сфери охорони здоров’я, громадами та органами, що формують відповідну державну політику.

У межах широкого спектру терапевтичних напрямів компанія «Пфайзер» (Pfizer) пропонує лікарські засоби та вакцини, які сприяють ефективному попередженню хвороб, поліпшенню стану здоров’я і самопочуття пацієнтів, та здатні рятувати життя. 

Історію в Україні компанія «Пфайзер» (Pfizer) почала ще в 1996 році, спрямувавши свою діяльність на обмін інформацією з медичною спільнотою про наші лікарські засоби і вакцини та проведення досліджень фармацевтичного ринку, для забезпечення доступу пацієнтів до наших інноваційних лікарських засобів..
​​​​​​​
Нині наша компанія є членом провідних бізнесових та індустріальних об’єднань України ― Американської торговельної палати, Європейської бізнес асоціації, Асоціації виробників інноваційних ліків (APRaD) та Американо-української ділової ради (USUBC).

Наукова діяльністьДізнайтесь більшеНаші цінності, амбіції, компетенції та ідеїДізнайтесь більше
Про нас Hаші новини Відповідальність Наукова діяльністьПолітика конфіденційності та cookiesУмови користування сайтомКонтакти Pfizer.comHealthcare ProfessionalsBusiness to businessNews and mediaInvestorsSitemap © Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2022). PP-UNP-UKR-0013