Контакти
HomeУмови користування сайтомУмови користування 

Ласкаво просимо на веб-сайт https://pfizer.ua компанії Pfizer Export B.V. (Файзер Експорт Бі. Ві.), юридичної особи, що належним чином створена та існує за законодавством Нідерландів, і яка діє через своє Представництво в Україні, що розташоване за адресою: БЦ Горизонт, вул. Миколи Амосова, 12, м. Київ, Україна («компанія Pfizer»). Відвідуючи або використовуючи наш веб-сайт, Ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли, погоджуєтесь з цими УМОВАМИ КОРИСТУВАННЯ та зобов’язуєтесь їх дотримуватися. У випадку, якщо Ви не погоджуєтесь з УМОВАМИ КОРИСТУВАННЯ, просимо Вас не використовувати наш веб-сайт.  Компанія Pfizer в Україні  може вносити зміни до УМОВ КОРИСТУВАННЯ, що набувають  чинності з моменту їх розміщення на нашому веб-сайті. Просимо Вас періодично переглядати  УМОВИ КОРИСТУВАННЯ на випадок внесення таких змін. 

Веб-сайт є комунікаційно-інформаційним ресурсом, що призначений для використання медичними працівниками, лікарями та іншими спеціалістами в сфері охорони здоров’я.   

1. Користування веб-сайтом

Ваш доступ до веб-сайту та використання інформації, що міститься на ньому, регулюється цими УМОВАМИ КОРИСТУВАННЯ та законодавством України. Ви погоджуєтесь діяти в межах закону впродовж всього часу, коли Ви відвідуєте веб-сайт, та не здійснювати дії, що пошкоджують, перешкоджають, порушують, переривають або унеможливлюють його функціонування, або заважають іншим відвідувачам використовувати наш веб-сайт. 

В разі надання Вами під час використання веб-сайту будь-якої інформації (матеріалів, даних, повідомлень, запитань, тощо), Ви підтверджуєте, що маєте всі права на надання такої інформації компанії Pfizer, а також надаєте право компанії Pfizer на використання такої інформації будь-яким способом, не забороненим застосовним законодавством (в тому числі, шляхом опублікування, оприлюднення, відтворення, розповсюдження, демонстрації, передачі іншим особам, тощо).  

2. Зміст

Ви погоджуєтесь, що використання нашого веб-сайту відбувається на Ваш власний страх і ризик. Компанія Pfizer може у будь-який час та на власний розсуд додавати, змінювати або вилучати матеріали з цього веб-сайту. Наша компанія вживає всіх можливих заходів, щоб надавати на цьому веб-сайті достовірну та актуальну інформацію, але не дає жодних гарантій, зобов‘язань та не робить заяв будь-якого змісту щодо її достовірності, актуальності, якості, повноти або відповідності певній меті. Уся інформація, що розміщена на веб-сайті. надається «як є», без будь-яких гарантій і запевнень з боку компанії Pfizer. Компанія Pfizer відмовляється надавати будь-які гарантії, що виражені у явній формі, або у формі домислів, до тієї міри, як це дозволено законодавством. Ні компанія Pfizer,  ні її філіали та представництва, ні будь-які інші сторони, залучені до створення, розробки або відображення цього веб-сайту, не відповідають за прямі чи непрямі збитки, шкоду або витрати будь-якого характеру в усіх ситуаціях, які можуть виникнути внаслідок користування інформацією, яка міститься на цьому веб-сайті, внаслідок доступу, використання або неможливості використання цього веб-сайту, або внаслідок будь-яких помилок або неповноти його змісту. Це обмеження також стосується будь-яких прямих чи непрямих збитків, шкоди або витрат, пов‘язаних з будь-якими вірусами, які можуть інфікувати Ваш комп‘ютер, програмне забезпечення або дані під час користування веб-сайтом. 

3. Конфіденційність

Компанія Pfizer поважає приватність користувачів цього веб-сайту. Зверніться, будь ласка, до нашої ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ, яка роз‘яснює права користувачів і підстави, на яких ми можемо використовувати будь-яку персональну інформацію, що була розкрита Вами протягом відвідування або використання нашого веб-сайту (у тому числі файлів “cookies”). 

4. Веб-сайти третіх сторін та посилання

Цей веб-сайт може містити посилання на веб-сайти, що підтримуються третіми сторонами, які компанія Pfizer не контролює. Такі посилання надаються лише для зручності. Доступ до цього сайту також може здійснюватися через посилання третіх сторін, які компанія Pfizer в Україні не контролює. Компанія Pfizer не дає жодних гарантій, не бере на себе жодних зобов‘язань та не робить заяв будь-якого змісту щодо достовірності, актуальності, якості або повноти будь-якої інформації, що міститься на таких веб-сайтах, і не несе жодної відповідальності  за будь-які прямі чи непрямі збитки, шкоду та витрати, які виникають внаслідок користування такою інформацією. Посилання на третю сторону не означає її схвалення або рекомендацію компанією Pfizer. 

5. Права інтелектуальної власності

Компанія Pfizer та її афілійовані особи володіють правами на всі об’єкти права інтелектуальної власності, включаючи, але не обмежуючись, торговельними марками, об’єктами авторського права, комерційними (фірмовими) найменуваннями (незалежно від того, зареєстровані такі об’єкти чи ні), а також правами на всі інші об’єкти права інтелектуальної власності, які відносяться до цього веб-сайту та його змісту. Зміст цього веб-сайту можна копіювати лише для некомерційного індивідуального використання з урахуванням усіх прав інтелектуальної власності, згідно з якими ця інформація не може копіюватись, відтворюватись або розповсюджуватись іншим чином. За винятком дозволеного вище, ви не можете копіювати, відображувати, завантажувати, розповсюджувати, модифікувати, відтворювати, публікувати або передавати будь-яку інформацію, зображення, відео та аудіо матеріали, тексти або документи, які містяться на цьому веб-сайті, або будь-яку частину цих матеріалів за допомогою електронних носіїв, друкованих копій, або через створення похідних матеріалів без чіткої на те письмової згоди компанії Pfizer. Окрім того, назви і логотипи, що використовуються на вебсайті, є зареєстрованими торговельними марками, які не можна використовувати без письмового на те дозволу. Неналежне використання торговельних марок компанії Pfizer та її афілійованих осіб, а також будь-яких матеріалів цього веб-сайту забороняється та становить порушення законодавства про інтелектуальну власність, про охорону прав на знаки для товарів  і послуг (торговельних марок) та/або інших законів України. Зверніть увагу, що компанія Pfizer активно і принципово захищає свої права інтелектуальної власності, використовуючи законодавство повною мірою. 

6. Закони україни

Цей веб-сайт та його зміст відповідають законам України. Не дивлячись на те, що доступ до інформації можуть мати користувачі за межами України, інформація на веб-сайті призначена для користування лише людьми, що проживають в Україні. Інші країни можуть мати закони, нормативні вимоги та медичні практики, які відрізняються від тих, що існують в Україні. УМОВИ КОРИСТУВАННЯ і Ваше користування веб-сайтом регулюються та підлягають тлумаченню відповідно до законів України. Суди України мають виключну юрисдикцію у вирішенні будь-яких суперечок, які виникають у зв‘язку з цим веб-сайтом. 

7. Різне

У випадках, якщо будь-які пункти УМОВ КОРИСТУВАННЯ визнаються незаконними, недійсними або такими, що не підлягають примусовому виконанню, вони анулюються та вилучаються, не впливаючи на дію решти пунктів. 

Про нас Hаші новини Відповідальність Наукова діяльністьПолітика конфіденційності та cookiesУмови користування сайтомКонтакти Pfizer.comHealthcare ProfessionalsBusiness to businessNews and mediaInvestorsSitemap © Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2022). PP-UNP-UKR-0013