Контакти
Безперервна підтримка Pfizer
України в умовах війни
ГоловнаПро насБезперервна підтримка Pfizer України в умовах війни

Компанія «Пфайзер» як і раніше категорично засуджує російську агресію проти України та руйнівну ситуацію, до якої вона призвела. В центрі нашої уваги залишається допомога тим, хто постраждав від цього жахливого конфлікту, що триває.

Із самого початку вторгнення РФ в Україну компанія «Пфайзер» та Фонд The Pfizer Foundation допомагають задовольняти як нагальні, так і довгострокові потреби в регіоні, передаючи мільйони ліків та вакцин Pfizer людям, які їх потребують, надаючи фінансові пожертви організаціям і постійно опікуючись безпекою наших колег та їхніх родин, пацієнтів та учасників клінічних випробувань на місцевому рівні.

На сьогодні Фонд Pfizer виділив майже 40 мільйонів доларів США у формі грантів 15 неурядовим організаціям і волонтерським об’єднанням, які надають життєво важливу гуманітарну допомогу на місцях, зокрема забезпечують продуктами і супровідними послугами, надають безпечний притулок, опікуються захистом дітей та їхньою освітою, відновленням інфраструктури, ремонтом медичних установ та іншими нагальними потребами постраждалих людей.

Реагування в умовах кризових ситуацій, яке Фонд Pfizer вважає своїм обов’язком, належить до визначальних цінностей компанії «Пфайзер». У майбутньому Фонд Pfizer планує виділяти 1 мільйон доларів США щорічно (з 2024 року) на підтримку організацій, які працюють над забезпеченням критично важливих потреб у сфері охорони здоров’я та відновленням системи первинної медичної допомоги в Україні.

Ми сподіваємося на встановлення миру на цій землі. До того часу ми залишатимемося непохитними у своєму прагненні допомагати тим, хто найбільше постраждав від цієї війни.

  • На сьогодні на такі цілі виділено майже 40 мільйонів доларів США.

  • Понад 4 300 колег з підрозділів Pfizer у 54 країнах світу пожертвували 936 000 доларів США на допомогу постраждалим від війни.

  • Надано фінансову підтримку 15 неурядовим організаціям і волонтерським групам, серед яких:

     -   Американський Червоний Хрест в Україні, ГО «Майбутнє для України», Міжнародний медичний корпус, Перший добровольчий мобільний шпиталь ім. Миколи Пирогова, Save the Children Ukraine Response, Український Червоний Хрест, Український фонд надзвичайного реагування ЮНІСЕФ в Україні, UNITED 24, Надзвичайний фонд Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні.

  • За попередніми оцінками, завдяки зібраним фінансовим пожертвам:

     -   допомогу надано понад 20 мільйонам людей у 20 європейських країнах, включно з переміщеними українськими біженцями в сусідніх країнах;
     -   передано понад 10 000 автомобілів і медичних приладів;
     -   відремонтовано понад 130 закладів охорони здоров’я в Україні та Польщі;
     -   роздано понад 460 000 наборів продуктів харчування та предметів першої потреби.

  • Понад 1 мільйон лікувальних курсів препаратів Pfizer були передані на допомогу медичним працівникам і волонтерським групам для лікування пацієнтів в Україні та сусідніх країнах, включно із 270 000 курсів препаратів для лікування COVID-19.

  • У партнерстві з урядом США та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) передано близько 2 мільйонів доз вакцини для профілактики COVID-19 від Pfizer/BioNTech.

  • Починаючи з 2024 року ще 1 мільйон доларів США передаватимуть щорічно до досягнення миру.


Фонд The Pfizer Foundation є благодійною організацією та юридичною особою, відокремленою від компанії Pfizer Inc., з певними юридичними обмеженнями.

Про нас Відповідальність ПацієнтамВакцинаціяПолітика конфіденційності та cookiesУмови користування сайтомКонтакти Pfizer.comHealthcare ProfessionalsBusiness to businessNews and mediaInvestorsSitemap © Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2024). PP-UNP-UKR-0065