Контакти
Наша метаГоловнаПро насНаша мета

Ми невтомно прагнемо до відкриттів, які змінюють життя пацієнтів. Ми впроваджуємо інновації щодня, щоб зробити світ здоровішим. Таким було бачення Чарльза Пфайзера від самого початку і воно залишається актуальним і сьогодні.

Реалізація нашої мети

Відкриття, що змінюють життя пацієнтів
Дослідження підтверджують те, що підказує нам інтуїція: компанії, які керуються метою, працюють краще, є більш інноваційними, залучають та утримують найкращих людей і знають, як розкрити їхній потенціал. Мета компанії «Пфайзер» — відкриття, які змінюють життя пацієнтів — надихає нас у всьому, що ми робимо, і відображає наше прагнення примножувати нашу спадщину як однієї з найбільших компаній, що приносять користь світові.

Кожне слово в нашій меті має значення і відображає цінність, яку ми прагнемо принести пацієнтам і суспільству.

«Відкриття»Це інновації, наукові та комерційні, які ми прагнемо впроваджувати щодня. Усі колеги, незалежно від ролі, рівня або місця перебування, прагнуть до відкриттів кожного дня.

 

«Зміни»Ми хочемо зробити більше, ніж просто покращити стан здоров’я пацієнтів, ми хочемо кардинально змінити їхнє життя на краще. «Життя пацієнтів»Ми беремо до уваги не лише пацієнтів, але й усіх, з ким вони пов’язані, включно з їхніми родинами, опікунами та друзями, а також усе, що вони люблять робити. Це свідомо цілісний погляд.

 


Наша мета гарантує, що пацієнти залишаються в центрі всього, що ми робимо. Ми втілюємо нашу мету, залучаючи найкращі наукові розробки у світі; співпрацюючи з іншими установами системи охорони здоров’я для покращення доступу до наших лікарських засобів; використовуючи цифрові технології для покращення відкриття та розробки лікарських засобів і результатів лікування пацієнтів; а також дотримуючись політики, спрямованої на підтримку інновацій та інтересів пацієнтів.

З думкою про пацієнта і з метою створення середовища, в якому можуть процвітати відкриття, ми ухвалюємо кожне наше рішення і чинимо кожну нашу дію.

Реалізація нашої мети

Щоб повністю реалізувати мету компанії «Пфайзер», ми встановили чіткий набір очікувань щодо того, «чого» ми повинні досягти для пацієнтів і «як» ми будемо йти до досягнення цієї мети.

«Як» представлено чотирма простими, потужними цінностями — сміливість, досконалість, справедливість і радість, — які визначають нашу компанію і нашу культуру.

Будь-які відкриття починаються з того, що ми кидаємо виклик традиціям, особливо перед обличчям невизначеності чи несприятливих обставин. Це відбувається, коли ми мислимо масштабно, говоримо відкрито і діємо рішуче.

Ми можемо змінити життя пацієнтів лише тоді, коли працюємо якнайкраще разом. Це відбувається, коли ми зосереджуємося на головному, домовляємося, хто що робить, і оцінюємо наші результати.

Ми віримо, що кожна людина заслуговує на те, щоб її бачили, чули та піклувалися про неї. Цього можна досягти, дотримуючись норм інклюзивності, діючи чесно та зменшуючи нерівність у сфері охорони здоров’я.

Ми віддаємо себе нашій роботі, але вона також віддається нам. Ми відчуваємо радість, коли пишаємося, визнаємо одне одного та отримуємо задоволення.
Про нас Відповідальність ПацієнтамВакцинаціяПолітика конфіденційності та cookiesУмови користування сайтомКонтакти Pfizer.comHealthcare ProfessionalsBusiness to businessNews and mediaInvestorsSitemap © Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2024). PP-UNP-UKR-0065