Контакти
Безпека пацієнтівHomeВідповідальністьБезпека пацієнтів

Наша відданість меті - забезпечити безпеку лікарських засобів - розпочинається ще у науково-дослідницькій лабораторії та триває до моменту, коли лікар призначає цей препарат пацієнтові в будь-якій країні світу.
​​​​​​​​​​​​​​


​​​​​​​Отримання реєстраційного свідоцтва на лікарський засіб є свідченням про його безпеку, проте не є остаточною контрольною точкою. Попередні клінічні випробування не завжди можуть визначити усі можливі побічні ефекти, багато з них проявляються під час застосування препаратів:

Визначити, яким чином лікарські засоби діятимуть у реальних умовах, надзвичайно важливо, адже на відміну від контрольованих учасників клінічних досліджень, пацієнти у реальному житті:

Дослідження в реальних умовах дозволяють отримати дані, що можуть виходити за межі знань про характеристики безпеки лікарського засобу під час його схвалення відповідним регуляторним органом.
​​​​​​​

Більше по темі безпеки 


​​​​​​​

Наші цінності, амбіції, компетенції та ідеїДізнайтесь більше
Про нас Hаші новини Відповідальність Наукова діяльністьПолітика конфіденційності та cookiesУмови користування сайтомКонтакти Pfizer.comHealthcare ProfessionalsBusiness to businessNews and mediaInvestorsSitemap © Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2022). PP-UNP-UKR-0013