Контакти
Безпека пацієнтівГоловнаВідповідальністьБезпека пацієнтів

Наша відданість меті – забезпечити безпеку лікарських засобів – розпочинається ще у науково-дослідницькій лабораторії та триває до моменту, коли лікар призначає цей препарат пацієнтові в будь-якій країні світу.

​​​​​​​

 

Отримання реєстраційного свідоцтва на лікарський засіб є свідченням про його безпеку, проте не є остаточною контрольною точкою. Попередні клінічні випробування не завжди можуть визначити усі можливі побічні ефекти, багато з них проявляються під час застосування препаратів:

Визначити, яким чином лікарські засоби діятимуть у реальних умовах, надзвичайно важливо, адже на відміну від контрольованих учасників клінічних досліджень пацієнти у реальному житті:

Дослідження в реальних умовах дають можливість отримати дані, що можуть виходити за межі знань про характеристики безпеки лікарського засобу під час його схвалення відповідним регуляторним органом.

Більше щодо теми безпеки 


​​​​​​​

Наша метаДізнатися більше
Про нас Відповідальність ПацієнтамВакцинаціяПолітика конфіденційності та cookiesУмови користування сайтомКонтакти Pfizer.comHealthcare ProfessionalsBusiness to businessNews and mediaInvestorsSitemap © Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2024). PP-UNP-UKR-0065