Контакти
Контроль безпекиHomeВідповідальністьКонтроль безпеки

Здоров’я пацієнтів є нашим головним пріоритетом.
​​​​​​​​​​​​​​


​​​​​​​Ми закликаємо фахівців галузі охорони здоров’я та пацієнтів повідомляти про будь-які небажані явища  (побічні ефекти),  що виникають під час застосування лікарських засобів та вакцин компанії «Пфайзер» (Pfizer), незалежно від того, чи були вони спричинені саме нашими виробами, чи ні. Ми також закликаємо повідомляти, якщо препарат не працює належним чином.

Як компанія, що турбується про здоров’я пацієнтів, ми несемо юридичні та етичні зобов’язання щодо збору даних про побічні ефекти та аналізуємо ці звіти. Отримані звіти ми надсилаємо на адресу регуляторних органів у визначені чинним законодавством терміни. Всі працівники компанії «Пфайзер» (Pfizer) відіграють важливу роль у виконанні цих обов’язків і проходять повноцінне навчання щодо визначення та повідомлення про  побічні ефекти.

В Україні відповідальність за безпечність та ефективність  усіх лікарських засобів несе ДП «Державний експертний центр МОЗ України».

Якщо виникає підозра, що певні лікарські засоби, вакцини або їх комбінація спричинили побічні ефекти та реакції, пацієнти та спеціалісти сфери охорони здоров’я можуть заповнити анкету он-лайн (посилання на інтернет-сторінку https://aisf.dec.gov.ua/Account/LogOn) ДП «Державний  експертний центр МОЗ України».

Якщо виявлено нові побічні ефекти, інформація ретельно аналізується в контексті загальної інформації про профіль безпеки для даного лікарського засобу, а також для інших  лікарських засобів, що застосовуються для лікування захворювання. Отримана інформація допомагає нам у співпраці з регуляторними органами зрозуміти, які групи пацієнтів можуть/не можуть використовувати ці лікарські засоби, а також вдосконалити рекомендації щодо дозування.​​​​​​​
​​​​​​​

Більше по темі безпеки 
Про нас Hаші новини Відповідальність Наукова діяльністьПолітика конфіденційності та cookiesУмови користування сайтомКонтакти Pfizer.comHealthcare ProfessionalsBusiness to businessNews and mediaInvestorsSitemap © Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2022). PP-UNP-UKR-0013