ВідповідальністьHomeВідповідальність

Соціальна відповідальність

Наша компанія, крім комерційних і фінансових зобов’язань, усвідомлює і соціальну відповідальність перед суспільством.

Щоб переконатися, що ми здатні виконати власні зобов’язання перед пацієнтами, зацікавленими сторонами та акціонерами, наша компанія сфокусована на  постійному вдосконаленні своєї діяльності. Саме тому ми підтримуємо прозорість у всьому, що робимо, та прислухаємося до думок усіх учасників системи охорони здоров’я України.

Для забезпечення виконання цих зобов’язань у роботі ми керуємося кодексом корпоративних правил та бізнес-етики компанії «Пфайзер» (Pfizer), а також положеннями, які регулюють діяльність фармацевтичної галузі в Україні та світі.

Корпоративні правила та бізнес-етика

Кожен співробітник компанії «Пфайзер» (Pfizer) зобов’язаний знати і розуміти ключові юридичні та етичні аспекти нашої діяльності, а також завжди добропорядно й сумлінно виконувати свої професійні обов’язки.

Добропорядність ― це значно більше, ніж просто дотримання законів. Для нашої компанії вона є ключовою цінністю і відображає нашу сутність. Сумлінне виконання обов’язків допомагає нам отримати довіру та повагу людей задля яких ми працюємо.

Прагнення вести діяльність чесно, з дотриманням законодавства, яке регулює фармацевтичну галузь, дає нам конкурентну перевагу. Сумлінне виконання зобов’язань можливе лише за умови, що кожен із нас буде вважати це своїм обов’язком. За це відповідає кожен працівник особисто.

Пацієнти понад усе

Наше прагнення поліпшити здоров’я людей в усьому світі завжди йшло пліч-о-пліч із нашою місією допомогти пацієнтам прожити довге та здорове життя. Тож ми усвідомлюємо, що успіх ― це значно більше ніж розробка необхідних лікарських засобів та вакцин.

Стандарт успіху ― це не лише ефективне лікування та/або профілактика, а й інформування пацієнтів, щоб вони могли вчасно звернутися до лікаря. У цьому й полягає сутність нашої філософії «Пацієнти понад усе». Це філософія, яка цілісно аналізує досвід пацієнта, послідовно оцінює, як ми можемо використовувати інновації для створення ефективніших методів лікування. Визначення успіху для компанії «Пфайзер» (Pfizer) завжди буде залежати від того, чи допомагаємо ми пацієнтам максимально збільшити їхній життєвий потенціал, чи ні.

Курс нашої компанії завжди спрямований на інформування пацієнтів для того, щоб вони могли брати активну участь у прийнятті рішень, які впливають на їхнє здоров’я. Ми активно залучаємо пацієнтів до справжньої культури партнерства, яка поєднує в собі зацікавленість пацієнтів у цілісному ухваленні рішень щодо їхнього здоров’я.

Наша компанія дослухається до потреб пацієнтів та зважає на їхні потреби під час розробки, тестування та постачання інноваційних лікарських засобів та вакцин. Ми справді віримо, що маємо можливість покращити здоров’я у всьому світі, пацієнт за пацієнтом.

Інновації. нас надихає здоров’я пацієнтів

Покращуючи комунікацію, збір інформації та прозорість ухвалення рішень у компанії, ми поглиблюємо розуміння, яким саме чином наші рішення впливають на пацієнтів, їхні родини, друзів та широке коло людей. Протягом усього процесу розробки лікарського засобу чи вакцини ми намагаємось максимально залучати пацієнтів, допомагаючи пацієнтам взяти на себе активну роль у догляді за власним здоров’ям.

У компанії «Пфайзер» (Pfizer) створено середовище, що дає змогу співробітникам з креативним мисленням та справжньою цікавістю до науки реалізувати свої прагнення поліпшити життя інших. Наш пріоритет ― відкриття, розробка та постачання інноваційних лікарських засобів, вакцин та безрецептурних препаратів, які стануть ефективними для вирішення широкого кола завдань, пов’язаних зі здоров’ям ― від профілактики та лікування до загального покращення показників якості життя.

Наше прагнення до кращого розуміння пацієнтів та їх родин також втілюється у співпраці з громадськими асоціаціями, які представляють інтереси відповідних груп пацієнтів. У результаті такої співпраці ми отримуємо безцінну інформацію, важливу для впровадження необхідних розробок, та можливість позитивно впливати на життя пацієнтів.

Нові підходи до лікування кардіологічних та метаболічних захворювань

Дізнайтесь деталі

Контроль безпеки

Дізнайтесь деталі

Про нас Відповідальність ПацієнтамВакцинаціяПолітика конфіденційності та cookiesУмови користування сайтомКонтакти Pfizer.comHealthcare ProfessionalsBusiness to businessNews and mediaInvestorsSitemap © Представництво "Пфайзер Експорт Бі.Ві" в Україні (2024). PP-UNP-UKR-0065